O NÁS

Bereme zábavu vážně

NÁŠ PŘÍSTUP

Hudba... Jedna z největších vášní člověka. Pro nás, stejně jako pro vás, když čtete tyto řádky. Kvalitu svého života v dnešní pomíjivé době odvozuje mnoho lidí od ceny svého vozidla nebo stavu bankovního účtu, my dbáme ale i na klid a harmonii v srdci a duši, dbáme na umění žít, bavit se a prožívat. K tomu pak vede jedna za nejzábavnějších cest právě skrze hudbu.

Je skoro zázrak, kolik z nás ještě dnes chce relaxovat u hudbu, kolik z nás je ochotno najít si na ni čas. Právě naše vlastní potřeba prožít skvělé chvíle s oblíbenou hudbou co nejintenzivněji nás přivedla k dlouhým rokům osobního nadšení, zkoumání, hledání a experimentování. A po letech získávání zkušeností se s vámi chceme podělit o naše často až překvapivé závěry. Chceme s vámi sdílet naši cestu k opravdovému hudebnímu zážitku.

Své partnery si pečlivě vybíráme a to proto, abychom vám, našim klientům, mohli nabídnout služby a produkty, kterým sami bezmezně věříme. Značky, které do Čech přivážíme, jsou tak našimi osobními volbami, naší srdeční záležitostí. 

A vždy jsme tady pro vás, v našem poslechovém studiu, kde společně můžeme projít mnoho možných cest k dokonalému hudebnímu zážitku.

Těšíme se na vás!

Marek & Jindřich

KDO JSME

“Cesta za věrným a velkým zvukem nemusí být vždy tak svízelná, jako ta má.”

Marek Bulíček
zakladatel a majitel firmy Mareka Services s.r.o., která se specializuje na výrobu P.O.S. a P.O.P reklamních produktů, velký Hi-Fi fanda již mnoho let.

“Svět Hi-Fi je jako cukrárna, kde je všechno úžasné, ale ne všechno chutná jako vypadá.”

Jindřich Ježdík
zkušený prodejce prémiových vozů BMW a Rolls Royce – se začátky v šestnácti letech v podobě vlastních reproduktorů, s mnoha touhami o ideálním zvuku, se snem, který si právě plní.