MOON by Simaudio

Výjimečný high-end z Kanady

Nechte se unést svými zážitky

S Moon hudbu jenom neposloucháte - doopravy ji prožíváte. Už od prvního okamžiku zvuk předčí všechna očekávání. Poslech hudby má spoustu společného s ochutnáváním vína - oboje vyžaduje dobrou náladu, pocit inspirace a také, které vám pomohou zážitek skutečně vnímat. A stejně jako u vína, i u hudby si musíte najít tu ideální vlastní "chuť" zvuku. U Moon se špičková, vyzrálá "chuť" snoubí s moderní technologií, odpovídající nejaktuálnějším standardům a s provedením, díky kterému s vámi vaše oblíbená hudba bude každý den vašeho života. 

PRODUKTY

 

ALL-IN-ONE

Komfortní kombinace zesilovače, D/A převodníku a síťového přehrávání v prémiové kvalitě.

SÍŤOVÉ PŘEHRÁVAČE A D/A PŘEVODNÍKY

Dokonale stabilní, rychlá a jedinečná streamovací platforma MiND 2 v kombianci s nekompromisním, živoucím zvukem - to jsou převodníky a streamery Moon.

ZESILOVAČE

Integrované zesilovače, koncové stupně i řídící zesilovače; v nabídce Moon by Simaudio najdete zesilovač pro každou příležitost, místnost i reprosoustavu. Od kompaktních přístrojů po monumentální koncové stupně pro nejnáročnější. Stejně tak jsou v nabídce sluchátkové zesilovače i pro ta nejnáročnější sluchátka a phono předzesilovače pro milovníky vinylů.

NAPÁJECÍ ZDROJE

Velká část komponentů Moon nabízí možnost ještě dále zlepšit jejich zvukovou kvalitu volbou některého z nekompromisně postavených napájecích zdrojů. 

CD PŘEHRÁVAČE

CD není mrtvé! Rozhodně ne při poslechu přes přehrávače značky Moon, které patří k nejzábavnějším na trhu.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET MOON