German Physiks

Unikátní omnipolární reprosoustavy

Revoluční odlišnost 

V roce 1978 si Peter Dicks - matematik, technik a sociolog - uvědomil, že cítí nemalou frustraci. Ačkoliv neměl do té doby nic společného se světem zvuku, uchvátil ho princip elektroakustických měničů a zejména množství jejich limitů. A proto se rozhodl jít jinou cestou - během 80. let navrhl naprosto revolučně odlišný reproduktor DDD (Dicks Dipole Driver), který ale všichni oslovení výrobci odmítli. Pak Dickse ale náhoda svedla s obchodníkem Muellerem - a vznikla značka German Physiks, která výjimečný širokopásmový kónický reproduktor používá dodnes. Žádná jiná technologie na světě nenabízí 360° pokrytí prostoru hudbou a žádná jiná technologie nemá takový frekvenční rozsah, dynamiku a detail z jednoho jediného měniče. German Physiks - to jsou reprosoustavy od kompaktních solitérů s jediným DDD až po ohromující Gaudi - bezmála tunové kolosy, které i ve 300 m2 dokážou zahrát frekvence od 15 Hz při koncertním akustickém tlaku 120 dB.  German Physiks - to je dokonalé aplikování bezchybně pochopené fyziky. 

NÁVŠTĚVA V TOVÁRNĚ

Začátkem roku 2024 jsme se byli podívat v prostorách, kde se German Physiks vyrábí a vyvíjí. Prohlédněte si pár fotek ze zákulisí fabriky na jedinečnost!

 

PRODUKTY

 

OMNIPOLÁRNÍ REPROSOUSTAVY

Ať už jde o kompaktní model Unlimited, o středně velké sloupky HRS-130, Borderland MK IV nebo Carbon MK IV, případně o nekompromisní mohutné konstrukce PQS-302, PQS-402, Loreley MK III, Emperor MK II či snad přímo gigantický dokonalý systém Gaudi MK III, vždy si můžete být jistí, že díky DDD měniči nabídnou German Physiks vnímání hudby naprosto jinak než ostatní. 

ELEKTRONIKA EMPEROR

Rychlost, transparentnost a muzikálnost - elektronika, která nechá naplno vyniknou výjimečné vlastnosti unikátních měničů DDD. Nekompromisní zesilovače i pro ty nejnáročnější posluchače.

KABELY PION

Ne všechny kabely fungují stejně dobře. Proto u German Physiks vyrobili napájecí kabel Pion N3 ZF, který nabídne maximum pro vaše komponenty.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET GERMAN PHYSIKS