B.audio

DACy a zesilovače Made in France

D/A převodníky a zesilovače s francouzskýcm šarmem

Výrobky francouzské značky B.audio jsou výsledkem více než desetiletého procesu výzkumu a vývoje.

Byli přesvědčeni, že s využitím současných technologií je možné jít dál, a proto využili našich profesionálních zkušeností k vytvoření prvního prototypu. Zpětná vazba, kterou obdrželi od světových profesionálů v oblasti zvuku, byla taková, že se v roce 2016 rozhodli vytvořit společnost B AUDIO.

Zakladatelský tým tvoří dva bratři, oba inženýři, Cédric a Sébastien, podporovaní jejich otcem Gérardem, který jim předal svou vášeň pro hudbu a technologie.

Cédric je odborník na elektroniku a zpracování signálů s bohatými zkušenostmi v oblasti konstrukce přesných měřicích zařízení pro elektrické sítě. Sébastien pracoval na mnoha výzkumných a vývojových projektech, zejména ve společnosti Mercedes-Benz, a má specifické znalosti v oblasti ladění a testování.

Společnost B AUDIO sídlí ve východní Francii, v srdci alsaských vinic.

 

B.AUDIO ALPHA ONE
konečné řešení streamujícího all-in-one zesilovače

B.audio Alpha One

Nejmodernější digitální přehrávání

B.audio Alpha One využívá patentovanou technologii SJR (Source Jitter Removal) společnosti B.audio. Díky úplnému odstranění jitteru z jakéhokoli digitálního zdroje umožňuje optimální práci obvodů a zajišťuje bezprecedentní kvalitu digitálně-analogového převodu bez ohledu na digitální vstupní formát. Výsledkem je realistický, bohatý a živý zvuk. V kombinaci s vestavěným síťovým modulem EX je to klíč k bezkonkurenčnímu zážitku ze streamování hudby.

Předzesílení s rozšířenou šířkou pásma

Předzesilovací stupeň modelu Alpha One sází na plně symetrickou konstrukci, která je vybavena reléově řízeným ovládáním hlasitosti se sítí rezistorů pro dokonalé vyvážení levého a pravého kanálu. V modelu Alpha One není osazen žádný vazební kondenzátor. Mimo signálovou cestu pracují vícepólové servoobvody, které poskytují konstantní kontinuální referenci aktivním prvkům obvodu. Integrita zvukového signálu je tak plně zachována, což zajišťuje vysokou úroveň transparentnosti spolu s extrémním rozšířením pásma, vytříbenými výškami a extrémně hlubokými basy.

Dvoumonofonní vnitřní konstrukce

Zesilovací stupeň modelu Alpha One je přímo odvozen z referenčních výkonových zesilovačů B.audio. Jeho interně zdokonalená topologie byla navržena tak, aby výrazně snížila dynamické zkreslení. Díky optimalizaci využití lokální zpětné vazby v nejkritičtějších stupních využívá výhod koncového stupně třídy AB při zachování dokonalé linearity provozu. Jeho duální monofonní konstrukce se vyznačuje komfortním výkonem spolu s vysokou proudovou rezervou, což mu umožňuje řídit nejnáročnější reproduktory s výkonným zpracováním basů.

Dálkové ovládání

Každý reproduktor Alpha One je dodáván s dálkovým ovladačem vyrobeným na zakázku z masivního hliníku.

CENA - 15 990 EUR 

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET B.AUDIO