Vienna Acoustics

Vídeňské reprosoustavy s muzikální duší

K hudbě skrze technologii

Vídeň - město hudby, to platí už po dlouhá staletí. V tomto výjimečném muzikálním prostředí vznikla v roce 1989 firma Vienna Acoustics, zaměřená na ruční výrobu reproduktorových soustav. Elegantní a luxusní výrobky ale ukrývají i propracovanou technologii - unikátní technologie membrán a měničů, které vznikají výhradně pro použití v modelech Vienna Acoustics nebo také umění práce se dřevem, kdy na pohled jednoduché tvary ukrývají až neuvěřitelné množství práce nebo také dýhy vybírané z pouhých 5% těch nejkvalitnějších dostupných. Výjimečná elegance ozvučnic Vienna Acoustics se snoubí s mnoha patentovanými technickými řešeními - kupříkladu koaxiálními reproduktory nebo charakteristickými transparentními membránami. Vienna Acoustics, to je ztělesnění vídeňské hudební tradice.

PRODUKTY

 

SÉRIE KLIMT

Vše co dělá vídeňského výrobce takovým, jaký je. Dokonale zpracované ozvučnice, origiální design, mohutný zvuk a měniče vlastní konstrukce. Ne náhodou se vrcholný model nazvývá "The Music".

SÉRIE IMPERIAL

Kompaktnější variace na stejné téma jaké zní sérií Klimt. Krásné reprosoustavy, prodchnuté úctou k hudbě - spojení elegance, kompaktnosti a muzikálnosti.

SÉRIE CONCERT GRAND REFERENCE

Ještě kompaktnější, modernější a přesto stále hlavně vynikajícně muzikální reprosoustavy.

SÉRIE STRAUSS

Řada vestavných reprosoustav pro nenápadné ozvučení na vysoké úrovni.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET VIENNA ACOUSTICS