ZASTUPOVANÉ ZNAČKY

Tady začíná hudba

Prozkoumejte naše vybrané portfolio

 

Audio Analogue

Zvuková potěcha

Výjimečná krajina středního Toskánska neukrývá jenom úchvatné památky a nádherné vinice, ale nedaleko měst Pistoia, Lucca a Pisa už od roku 1995 sídlí také manufaktura Audio Analogue, vyrábějící - jak jinak - analogovou audio elektroniku. Elegantní italské křivky, mimořádné a důvěryhodné zpracování, které vydrží léta nebo přístup akcentující při vývoji hudebnost. Precizní technologické zázemí pak zajišťuje spolupráce s Airtech Laboratories, dlouholetými profesionály v oboru vývoje spičkového audia. 

PRODUKTY

 

ANNIVERSARY LINE

Přístroje navržené ve spolupráci s prestižním studiem AirTech, výjimečné designově a propracované technologicky. Poctivě pojaté integrované i dělené zesilovače.

PUREAA LINE

Kompaktní a dostupné přístroje s esencí zvuku Audio Analogue.

AIRTECH KABELY

Špičková kabeláž, díky níž vaše komponenty budou hrát na maximum možného.

 

CENÍK ELEKTRONIKY | CENÍK KABELÁŽE AIRTECH | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET AUDIO ANALOGUE

IsoAcoustics

Bič na vibrace

Řetěz je vždy jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. I proto profesionálové v nahrávacích a masteringovaných studiích používají pro své reprosoustavy všemožné podstavce a nožičky, aby jim tak zajistili optimální pracovní prostředí. Právě tam započal i úspěch výrobce antivibračního příslušenství IsoAcoustics - nyní ale své síly upírá také na domácí prostředí a osvědčené technologie, ať už jsou to nastavitelné stojany pod reprosoustavy, izolační platformy pro komponenty a gramofony nebo samostatné puky a nožičky, které komponentům, reprosoustavám i hi-fi nábytku zajistí prakticky dokonalou izolaci od zkreslení způsobeného vibrací plochy pod nimi. Teprve s podporou systému IsoAcoustics váš systém bude fungovat tak, jak byl navržen.

Mareka Audio je dealerem pro výrobky řady Home Audio, nikoliv dovozcem pro ČR.

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | OFICIÁLNÍ E-SHOP PRO ČRCHCI SLYŠET ISOACOUSTICS

MOON by Simaudio

Nechte se unést svými zážitky

S Moon hudbu jenom neposloucháte - doopravy ji prožíváte. Už od prvního okamžiku zvuk předčí všechna očekávání. Poslech hudby má spoustu společného s ochutnáváním vína - oboje vyžaduje dobrou náladu, pocit inspirace a také, které vám pomohou zážitek skutečně vnímat. A stejně jako u vína, i u hudby si musíte najít tu ideální vlastní "chuť" zvuku. U Moon se špičková, vyzrálá "chuť" snoubí s moderní technologií, odpovídající nejaktuálnějším standardům a s provedením, díky kterému s vámi vaše oblíbená hudba bude každý den vašeho života. 

PRODUKTY

 

ALL-IN-ONE

Komfortní kombinace zesilovače, D/A převodníku a síťového přehrávání v prémiové kvalitě.

SÍŤOVÉ PŘEHRÁVAČE A D/A PŘEVODNÍKY

Dokonale stabilní, rychlá a jedinečná streamovací platforma MiND 2 v kombianci s nekompromisním, živoucím zvukem - to jsou převodníky a streamery Moon.

ZESILOVAČE

Integrované zesilovače, koncové stupně i řídící zesilovače; v nabídce Moon by Simaudio najdete zesilovač pro každou příležitost, místnost i reprosoustavu. Od kompaktních přístrojů po monumentální koncové stupně pro nejnáročnější. Stejně tak jsou v nabídce sluchátkové zesilovače i pro ta nejnáročnější sluchátka a phono předzesilovače pro milovníky vinylů.

NAPÁJECÍ ZDROJE

Velká část komponentů Moon nabízí možnost ještě dále zlepšit jejich zvukovou kvalitu volbou některého z nekompromisně postavených napájecích zdrojů. 

CD PŘEHRÁVAČE

CD není mrtvé! Rozhodně ne při poslechu přes přehrávače značky Moon, které patří k nejzábavnějším na trhu.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET MOON

Vienna Acoustics

K hudbě skrze technologii

Vídeň - město hudby, to platí už po dlouhá staletí. V tomto výjimečném muzikálním prostředí vznikla v roce 1989 firma Vienna Acoustics, zaměřená na ruční výrobu reproduktorových soustav. Elegantní a luxusní výrobky ale ukrývají i propracovanou technologii - unikátní technologie membrán a měničů, které vznikají výhradně pro použití v modelech Vienna Acoustics nebo také umění práce se dřevem, kdy na pohled jednoduché tvary ukrývají až neuvěřitelné množství práce nebo také dýhy vybírané z pouhých 5% těch nejkvalitnějších dostupných. Výjimečná elegance ozvučnic Vienna Acoustics se snoubí s mnoha patentovanými technickými řešeními - kupříkladu koaxiálními reproduktory nebo charakteristickými transparentními membránami. Vienna Acoustics, to je ztělesnění vídeňské hudební tradice.

PRODUKTY

 

SÉRIE KLIMT

Vše co dělá vídeňského výrobce takovým, jaký je. Dokonale zpracované ozvučnice, origiální design, mohutný zvuk a měniče vlastní konstrukce. Ne náhodou se vrcholný model nazvývá "The Music".

SÉRIE IMPERIAL

Kompaktnější variace na stejné téma jaké zní sérií Klimt. Krásné reprosoustavy, prodchnuté úctou k hudbě - spojení elegance, kompaktnosti a muzikálnosti.

SÉRIE CONCERT GRAND REFERENCE

Ještě kompaktnější, modernější a přesto stále hlavně vynikajícně muzikální reprosoustavy.

SÉRIE STRAUSS

Řada vestavných reprosoustav pro nenápadné ozvučení na vysoké úrovni.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET VIENNA ACOUSTICS

German Physiks

Revoluční odlišnost 

V roce 1978 si Peter Dicks - matematik, technik a sociolog - uvědomil, že cítí nemalou frustraci. Ačkoliv neměl do té doby nic společného se světem zvuku, uchvátil ho princip elektroakustických měničů a zejména množství jejich limitů. A proto se rozhodl jít jinou cestou - během 80. let navrhl naprosto revolučně odlišný reproduktor DDD (Dicks Dipole Driver), který ale všichni oslovení výrobci odmítli. Pak Dickse ale náhoda svedla s obchodníkem Muellerem - a vznikla značka German Physiks, která výjimečný širokopásmový kónický reproduktor používá dodnes. Žádná jiná technologie na světě nenabízí 360° pokrytí prostoru hudbou a žádná jiná technologie nemá takový frekvenční rozsah, dynamiku a detail z jednoho jediného měniče. German Physiks - to jsou reprosoustavy od kompaktních solitérů s jediným DDD až po ohromující Gaudi - bezmála tunové kolosy, které i ve 300 m2 dokážou zahrát frekvence od 15 Hz při koncertním akustickém tlaku 120 dB.  German Physiks - to je dokonalé aplikování bezchybně pochopené fyziky. 

PRODUKTY

 

OMNIPOLÁRNÍ REPROSOUSTAVY

Ať už jde o kompaktní model Unlimited, o středně velké sloupky HRS-130, Borderland MK IV nebo Carbon MK IV, případně o nekompromisní mohutné konstrukce PQS-302, PQS-402, Loreley MK III, Emperor MK II či snad přímo gigantický dokonalý systém Gaudi MK III, vždy si můžete být jistí, že díky DDD měniči nabídnou German Physiks vnímání hudby naprosto jinak než ostatní. 

ELEKTRONIKA EMPEROR

Rychlost, transparentnost a muzikálnost - elektronika, která nechá naplno vyniknou výjimečné vlastnosti unikátních měničů DDD. Nekompromisní zesilovače i pro ty nejnáročnější posluchače.

KABELY PION

Ne všechny kabely fungují stejně dobře. Proto u German Physiks vyrobili napájecí kabel Pion N3 ZF, který nabídne maximum pro vaše komponenty.

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET GERMAN PHYSIKS

Mareka Audio

KABELY, KTERÉ NEUSLYŠÍTE

Jediný opravdu perfektní kabel je ten, který tam není. Kabely Mareka Audio vyrábíme na základě mnohaletých zkušeností v oboru high-endového audia. Pečlivě vybrané materiály s čistotou 99,9999%, precizní stínění, kvalitní konektory a kompletní nabídka analogových signálových, digitálních signálových, napájecích i reproduktorových modelů. Vyzkoušejte kvalitu srovnatelnou se špičkovými globálními značkami za zlomek jejich ceny.

CENÍK | CHCI SLYŠET KABELY MAREKA AUDIO

Roon

Ultimativní přehrávač pro audiofily

Roon music server a streamer Nucleus vám pomůže znovuobjevit staré oblíbené hudební kousky, na které jste už zapoměli a poznáte novou hudbu, kterou si zamilujete. Prozkoumáte svět hudby přesně podle vašeho vkusu. Nechte se překvapit fotografiemi, životopisy, recenzemi, texty, daty koncertů, doporučeními a dalšími…

Začněte s hudbou, kterou znáte a nechte se Roonem vést k dalším milionům hudebních souborů ve vysokém rozlišení na TIDAL a Qobuz. Roon využije maximální kvalitu vašich zařízení, zaručí bitově přesný přenos stejně jako možnost využít výkonný DSP pro uživatelská nastavení poslechu. 

Roon používá vaše soubory a streamovanou hudbu a vytváří propojenou digitální knihovnu. Přináší rozšířená metadata, která jsou potom zobrazována na jeho pokročilém rozhraní spolu s obsahem.

Mareka Audio je dealerem serverů a software Roon, nikoliv dovozcem pro ČR.

ROON REFFERAL LINK

Podělte se o svou lásku k hudbě tím, že řeknete svým přátelům o Roon a dáte jim 30 roon-ových dní zdarma!

Pokud se zaregistrujete u společnosti Roon pomocí uvedeného odkazu, dostanete k předplatnému Roon navíc dalších 30 dní zdarma.

https://roonlabs.com/r/7iMGAHhhU0i4dpi5xFdnSA

 

CENÍK | OFICIÁLNÍ WEB VÝROBCE | CHCI SLYŠET ROON