CZ / EN
AVM OVATION A6.2
Integrovaný zesilovač z OVATION LINE, AVM OVATION A6.2, třída Class A / AB High Current MOS-FET Technology, 2 x 225 Watt / 8 Ohms, 2 x XLR vstupy, průchozí pro použití v domácím kině, sluchátkový zesilovač třídy A.
AVM OVATION A6.2
AVM OVATION CS6.2
Compact Streaming zařízení s Teac CD mechanikou té nejvyšší kvality. Podpora DSD. Integrovaný zesilovač s extrémním výkonem a architekturou řady OVATION Line.
AVM OVATION CS6.2
AVM OVATION CS8.2
Compact Streaming zařízení s Teac CD mechanikou té nejvyšší kvality. Podpora DSD. Integrovaný zesilovač s extrémním výkonem a architekturou řady OVATION Line.
AVM OVATION CS8.2
AVM OVATION PA8
Top-class modulární předzesilovač .

AVM OVATION PA8 je modulární předzesilovač, vyrobený z 8mm silného hliníkového masivu, přední panel dokonce z 15mm silného materiálu. Disponuje 8mi sloty - vstupy pro moduly (karty) AVM, jeden XLR vstup a výstup, jeden RCA vstup a výstup jsou dodávány standardně v základní ceně z výroby.
AVM OVATION PA8
AVM OVATION CD8
High End CD-Přehrávač AVM OVATION CD8 s Slot-in Pure-CD mechanikou, sedm digitálních vstupů včetně 2x USB. Špičkový processing signálu s volitelným upsamplingem až do 192kHz/24bit. Možnost výběru digitálních filtrů pro jedinečný zvukový zážitek.
AVM OVATION CD8
AVM OVATION CD8T
To nejlepší, co Vám dovedeme nabídnout v řadě OVATION LINE, přehrávač s mnoha digitálními vstupy a konverzí signálu ze všech digitálních zdrojů. AVM OVATION CD8T je vybaven lampovým Ovation tube line stage. Tato zesilovací část je, jak označení napovídá, vybavena zakázkově vyráběnými elektronkami 6H30.
AVM OVATION CD8T
AVM OVATION SA6.2
Stereo výkonový zesilovač pracující v třídě A/B s výkonem 225/335 wattů na kanál (8/4 Ohm), MOS-FET high current amplifier: 12 MOS-FET tranzistorů na kanál umí dodat proud až 180 Ampér, Heavy-duty toroidní trafo má 1000 VA, tři oddělené zdroje: hlavní, zdroj pro procesorovou část a extrémně tichý zdroj pro vstupní obvody.
AVM OVATION SA6.2
AVM OVATION ML 8.2T
High End music server s absolutně bezhlučným chodem bez ventilator. SSD úložiště. Ultra precizní CD Ripping a mastering, intuitivní a pohodlné ovládání prostřednictvím AVM App – bez nutnosti používat k ovládání počítač. Verze ML 8.2 obsahuje 1TB SSD, verze AVM OVATION ML8.2T obsahuje 1TB SSD a Tube Line výstup s elektronkami AVM 803T.
AVM OVATION ML 8.2T
AVM OVATION SD6.2
Nový OVATION Line SD 6.2 představuje zcela vyjímečnou kategorii AVM componentů se streamingovými schopnostmi. SD6.2 komponent kombinuje analogový předzesilovač s dvěma analogovými vstupy, DAC s dekodérem DSD, Streaming Klientem, web radiem a High-end sluchátkovým zesilovačem - to vše v jednom balení.
AVM OVATION SD6.2
AVM OVATION MP6.2
TEAC Pure-CD slot-in mechanika, umístěná v odpruženém a zapouzdřeném sub-chasis, excluzivně vyráběna pro AVM, Transistor-based high-level výstup, Analogue high-level výstupy: 2 x XLR (balanced), 2 x Cinch/RCA (unbalanced), Podporované stream formáty: MP3 , WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC (192/24 via LAN), WAV (192/24 via LAN), AIFF (192/24 via LAN), ALAC (96/24 via LAN)
AVM OVATION MP6.2
AVM OVATION ML8.2
High End music server s absolutně bezhlučným chodem bez ventilator. SSD úložiště. Ultra precizní CD Ripping a mastering, intuitivní a pohodlné ovládání prostřednictvím AVM App – bez nutnosti používat k ovládání počítač. Verze AVM OVATION ML8.2 obsahuje 1TB SSD, verze ML 8.2T obsahuje 1TB SSD a Tube Line výstup s elektronkami AVM 803T.
AVM OVATION ML8.2
AVM OVATION SA8.2
AVM OVATION SA8.2
Stereo výkonový High End zesilovač. Nepřekonaná zvuková essence MA 8.2. Výkon 2 x 450 W.
AVM OVATION SA8.2
AVM OVATION MA 8.2
High End mono výkonový zesilovač superlativní kvality AVM OVATION MA 8.2
The case is totally made of polished and anodized aluminum. The power transformers inside (2 x 1000VA, 2 x 120 VA) are mounted into a shielding case that ensures that no mechanical hum or electrical stray fields can influence the electronic circuitry of the amplifiers.
AVM OVATION MA 8.2