CZ / EN

Filosofie

“HUDBA”

jedna z největších vášní člověka.
Stejně tak pro nás, jako pro mnoho z Vás.
Kvalita života spočívá nejen v tom, jak mnoho máme finančních prostředků, jak drahé věci si můžeme dovolit, jak pěkným vozem jezdíme.
Kvalita života je o klidu v srdci, na duši. Spočívá v umění žít, bavit se, prožívat každou chvíli na 100%, neboť čas je jednou z nejvzácnějších veličin. V dnešní uspěchané době lze čas považovat za luxus, který se nám dostává méně a méně.

Je skoro zázrakem, že některým z nás ještě záleží na tom, jak je milé poslouchat hudbu a relaxovat. Vnímat to, co máme rádi a u čeho jsme schopni zapomenout na všední starosti, práci a problémy obyčejného dne.

Přesto, že nejsme v oboru HiFi zdaleka tak zkušení, jako mnoho našich konkurentů, veškerá naše láska ke kvalitní hudbě a osobní zkušenosti získané za mnoho let fandovství, se promítly do překvapení, které bychom s Vámi rádi sdíleli, a to v podobě výrobků, které jsme se rozhodli na našem trhu prezentovat.

Sami jsme za roky hledání dokonalé reprodukce prošli mnoho slepých uliček, ale jedno je nám nakonec zcela jasné - vše je otázkou osobního vkusu a zvukových preferencí.
Je velmi smutné, když forma je hlavní součástí ceny výrobku, když obsah nekoresponduje s vynaloženými prostředky. A hlavně, když vynaložené prostředky neodpovídají tomu, jakou radost nám finálně celý audio řetězec může zprostředkovat i s ohledem na míru času, který jsme poslechu schopni věnovat.

Naše partnery si vždy pečlivě vybíráme. Hlavním faktorem je naše absolutní důvěra v to, co děláme, a co svým klientům nabízíme. Značky, které na českém trhu zastupujeme, jsou naše láska - naše srdeční záležitost.

V současnosti jsme výhradními distributory značek AVM Audiophile Masterpieces, Audio Analogue, Vienna-Acoustics, MOON by Simaudio a German Physiks. Dále spolupracujeme s mnoha partnery a jsme schopni nabídnout i produkty jiných značek, jako např. IsoTek, NAD či Bluesound, Sonos apod.

Rádi Vás přivítáme po telefonické dohodě v našem poslechovém studiu.
Bude nám ctí i potěšením přesvědčit Vás o tom, o čem jsme i my sami měli nejprve pochyby ......... pak už následovala pouze radost z hudby.


S pozdravem a těšíme se na Vás

Marek a Jindřich